DALYAN DENİZ ÜRÜNLERİ

Dalyan Deniz Ürünleri sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip bir firma olmakla birlikte bütün bu seneler boyunca çalışma felsefemiz değişmeden aynı şekilde devam etmektedir: En kaliteli ürünleri en iyi hizmet kalitesiyle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Türkiye’de mevcut olan her türlü taze ve dondurulmuş deniz ürünlerini tedarik etmekle birlikte ana ürünlerimizi Levrek ve Çupra oluşturmaktadır. Müşteri portföyümüzü toptancılar, balıkçılar, catering firmaları, süpermarketler, distribütörler ve restaurantlar oluşturmaktadır.

Yasak avlanma ve kötü idare edilen avlanmaların dünya üzerindeki balık stokları üzerinde ters etkiye sebep olmasının farkındayız, bundan dolayı çevreye faydalı tekniklerle gerçekleştirilen aquaculture üzerinde yoğunlaştık.

Bütün alçakgönüllülüğümüzle şunu belirtmek isteriz ki Dalyan Deniz Ürünleri firmanıza kârlı bir gelecek sunmaktadır.

Dalyan Deniz Ürünleri

ViZYONUMUZ

Sektörde ki 40 yıllık tecrübemizle ve müşteri hizmetlerindeki mükemmelliyetçiliğimizle Türkiye’nin en kaliteli ürünlerinin dünya çapında tedarikçisi olmak.

MiSYONUMUZ

Misyonumuz, Türkiye’de üretilen yüksek kalitedeki deniz ürünlerini müşterilerimizin hizmetine en iyi ve sürekli şekilde sunabilmek ve bunu büyük bir mütevazilikle ve gururla, doğruluk ve kaliteyle, mükemmeliyetle ve yeniliklerle, dürüstlükle ve güvenle, önem vererek ve birliktelikle sağlamak.

Hızlı Mesaj Gönder